طب قرآنی

لینک منبع :

رفع واریس: پس از حمام، آب سرد به پاها بزنید، در هنگام شب دو بالشت زیر پاها و بالشتی کوچک زیر سر قرار دهید. پاها را روغن بادام مالیده و ماساژدهید و روزی دو لیوان آب زرشک بخورید.

- هنگام خروج از حمام، چند ثانیه آب سرد بر روی پاهایتان بگیرید تا از واریس جلوگیری شود.

- شب ادراری: بر دو نوع است، یا از گرمی است و یا از سردی. بچه‎هایی که از گرمی به این حالت دچار می‎شوند، قبل از خواب دچار عطش زیادی شده و آب زیادی می‎خورند که صفراوی مزاج هستند. و بچه‎هایی که این حالتها را ندارند از سردی است و بلغمی مزاج می‎باشند که باید رژیمهای مربوط به مزاجها را رعایت نمایند.

- رفع شب ادراری: نخوردن مرغ، ماست، برنج و ترشی و شبها سه ساعت قبل از خواب،این غذا را به فرد بدهید: 5 عدد خرما، 5 عدد مغز بادام خام، یک قاشق پودر نارگیل، 2 قاشق چایخوری دارچین. قبل از خواب حتما دستشویی برود، چند روزه مشکل حل می‎شود.

- دفع ادرار: اگر ادرار خوب دفع نمی‎شود، به علت خوردن غذاهای سدیم دار است که برای رفع آن باید غذاهای پتاسیم دار مانند ته خیار، موز، کاهو و بادام خورد.چنین افرادی دست و پا و زیر چشمهایشان ورم می‎کند.

- کسی که زیاد می‎خوابد، طبعی سرد و بلغمی دارد، غذاهای گرمی بخورد.

- درمان اسهال خونی: اگر کسی دچار اسهال خونی ،خونریزی از مدفوع دارد، سه روز غذا فقط آب و عسل و خاکشیر بخورد، مشکل حل می‎شود.

- برای رفع موهای خشن در بدن عصبی نشوید.

- اگر غذاهای تبلیغی نخورید، هرگز آلرژی به سراغ شما نمی‎آید.

- برای ناراحتی‎های اعصاب و لرزش دست، چای، قهوه و نسکافه مطلقا نخورید.

- رفع وسواس: غذاهای سردی بخش نخورند. روزی حداقل دو لیوان آب سیب با لیمو ترش تازه و دو لیوان شیر بادام استفاده نمایند.

منشا ام‎اس : حرص خوردن بیش از حد، حساس و زود رنج بودن و عصبی شدن و خوردن غذاهای سردی بخش.

/ 0 نظر / 4 بازدید